O ART RIO

Wypożyczalnia kajaków ART RIO posiada obszerny, ogrodzony i monitorowany oraz bezpłatny parking dla naszych gości.

Art Rio kajaki dysponuje własną przystanią z piękną altaną gdzie po zakończeniu spływu można zorganizować ognisko lub grilla.

Wyposażenie naszego miejsca rekreacji i wypoczynku to zadaszona altana dwupoziomowa z widokowym tarasem na piętrze, barkiem oraz ławami i stołami. miejscem na ognisko z rusztem lub kociołkiem a także grill.

W razie niepogody zapraszamy do namiotu imprezowego do 90 os. ze stołami i ławami.

Posiadamy także wygodne leżaki, hamaki wypoczynkowe, boisko do siatkówki i mnóstwo terenu na swobodne gry i zabawy dla dzieci.

Dla osób które chcą przenocować pod namiotem, przygotowaliśmy turystyczne pole biwakowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszych najwyższej jakości kajaków jednoosobowych i dwuosobowych oraz desek SUP do pływania na stojąco.

To jedne z najlżejszych na rynku kajaków polietylenowych, renomowanej i sprawdzonej marki RTM, które są bardzo stabilne, zapewniają więc wysokie bezpieczeństwo, do tego posiadają specjalnie profilowane siedziska i są bardzo wygodne nawet przy dłuższych, kilkudniowych spływach.

Nasze kajaki są idealnie dostosowane do rzeki Świder, nie są zbyt długie i posiadają znakomitą skrętność.

Każdy z naszych kajaków dwuosobowych posiada profilowane siedzisko dla dziecka do lat 9, są więc trzyosobowe – w sam raz dla rodziny z dzieckiem.

Na wyposażeniu są również dobrej jakości wiosła i zapewniające bezpieczeństwo na każdym spływie kamizelki asekuracyjne (kapoki) w każdym rozmiarze, także dla dzieci.

Deski SUP które posiadamy w ofercie są bardzo stabilne, dobre także dla początkujących, od pierwszego stanięcia można swobodnie na nich płynąć. To deski dedykowane wypożyczalniom, wykonane z twardego PE, których producentem jest znana kajakowa marka RTM.


Spływy kajakowe to wspaniały aktywny wypoczynek na łonie przyrody i świetna zabawa dla całej rodziny, przyjaciół i znajomych.

Organizujemy także spływy integracyjne służące firmom i instytucjom z korzyścią jako doskonała integracja dla pracowników. Wspólna zabawa to także odmienne spojrzenie na współpracowników i radość z bycia razem.